Unikátní námořnická kolekce LIGHTHOUSE for REVENIUM vznikla jako společné dílo předních českých grafiků, designérů, řemeslníků a zaměstnavatelů zdravotně postižených lidí. Výsledkem jsou precizně zpracované originální výrobky ze špičkových materiálů, s nádherným a dobře promyšleným designem.

Komunitní projekt, součást neziskové organizace Revenium, měnící pohled na život se stomií a prevenci nemocí vedoucích k založení stomie.

Od jara roku 2018 je jedním z největších neziskových projektů neziskové organizace Revenium on-line magazín Inspirante.cz, který z 99 procent připravují lidé se zdravotním postižením. A protože životní příběhy a zkušenosti našich autorů jsou unikátní, nabízíme vám nově také jejich knihy. Věříme, že se portfólio beletristických i odborných publikací bude stále rozšiřovat.

Revenium vám nabízí ve spolupráci s certifikovaným dodavatelem velmi účinné roušky a respirátory. Všechny ochranné pomůcky mají platné evropské certifikáty. Součástí nabídky jsou také šité roušky a šátky od českých sociálních podniků. Vzhledem k situaci se snaží Revenium nabízet tyto ochranné pomůcky za velmi přijatelné ceny.

NATURPARK 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.

Pořídit si tyto výrobky znamená mít hned několikanásobnou radost, protože výtěžek z kolekce půjde na rozvoj projektů a spolku Revenium, který zaměstnává a podporuje uplatnění osob se zdravotním postižením.

Bitnami