Unikátní námořnická kolekce LIGHTHOUSE for REVENIUM vznikla jako společné dílo předních českých grafiků, designérů, řemeslníků a zaměstnavatelů zdravotně postižených lidí. Výsledkem jsou precizně zpracované originální výrobky ze špičkových materiálů, s nádherným a dobře promyšleným designem.

Komunitní projekt, součást neziskové organizace Revenium, měnící pohled na život se stomií a prevenci nemocí vedoucích k založení stomie.

NATURPARK 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.

Od jara roku 2018 je jedním z největších neziskových projektů neziskové organizace Revenium on-line magazín Inspirante.cz, který z 99 procent připravují lidé se zdravotním postižením. A protože životní příběhy a zkušenosti našich autorů jsou unikátní, nabízíme vám nově také jejich knihy. Věříme, že se portfólio beletristických i odborných publikací bude stále rozšiřovat.

Revenium vám nabízí ve spolupráci s certifikovaným dodavatelem velmi účinné roušky a respirátory. Všechny ochranné pomůcky mají platné evropské certifikáty. Součástí nabídky jsou také šité roušky a šátky od českých sociálních podniků. Vzhledem k situaci se snaží Revenium nabízet tyto ochranné pomůcky za velmi přijatelné ceny.

Pořídit si tyto výrobky znamená mít hned několikanásobnou radost, protože výtěžek z kolekce půjde na rozvoj projektů a spolku Revenium, který zaměstnává a podporuje uplatnění osob se zdravotním postižením.

Bitnami